/Neden ART ?
Neden ART ? 2016-11-30T20:01:13+00:00

Neden ART (Advanced Riding & Training) İleri Sürüş Akademisi?

Çok fazla alternatif, çok fazla teklif ve çok fazla isim…

Bilgiyi nereden ve kimden alacağınızı seçmek çok zor olabiliyor ve bazen fiyat ana kriter haline geliyor. Eğer çok iyi bir motosiklet sürücüsü olmak ve bu yöndeki becerilerinizi geliştirmek için zaman ve para harcıyorsanız “en iyi gözlemciler” tarafından verilen “en iyi sistemi” almak konusunda ısrarcı olmalı ve aşağıdaki soruları cevaplamalısınız :

  • Benimle çalışacak olan gözlemcinin kendi eğitim ve deneyim seviyesi nedir?
  • Ne tür ve yeterlilikte sertifikalara sahiptir?
  • Çalışmalar sırasında, gözlemci nasıl bir sistem uygulayacak?
  • Gözlemcinin bilgileri aktarmasındaki (anlaşılır olması) yeteneği?

Her dört cevapta da “en iyisi” olmaz ise hem zamanınızı hem de enerjinizi boşa harcayacaksınız demektir. Çevrenize sorun, bir çalışmamıza gözlemci olarak katılın ya da katılımcılarımızın ART hakkında söylediklerini okuyun. Hiç tereddütsüz söyleyebiliriz ki ART Türkiye’de bu konuda tecrübe, deneyim, yeterlilikte en iyi olan birine sahip bir kuruluştur. Hiç şüphe yok ki verilen hizmetler en iyi kalitede, uluslararası bir sistemde ve standarttadır…

Çalışmalar süresince her koşulda sizin güvenliğiniz bizim için ana amaçtır.

Gözlemcimiz size eğitim materyali ve diğer faydaları sağlamaktan memnuniyet duyacaktır: Bu ülkede nadiren görülen “Koşulsuz Katılımcı Memnuniyeti” politikamız hizmetinizdedir. Eğer çalışmalarda sürüş konusunda yeterli seviyeye ulaşamazsanız, siz tatmin olana kadar tamamen ücretsiz olarak ART yanınızda olacaktır.

“İyi bir motosiklet sürücüsü olabilmek için yapmanız gereken tek şey, doğruları en iyi şekilde öğenebilmektir”

Gelin ve bizimle tanışın. Çünkü biz bu işi EN İYİ ŞEKİLDE YAPIYORUZ !