//ART İleri Sürüş 2. Seviye Özel

ART İleri Sürüş 2. Seviye Özel

Ortalama bir sürücüden çok daha tecrübeli olup düzenli olarak motora binen, Yol Sanatı Sistemli (RoadCraft) motosiklet kullanımında üst seviyelerde olan, İleri Sürüş Testlerine (ART/RoSPA/IAM) hazır olup en az RoSPA Silver derecesini hedefleyen sürücüler için oluşturulmuş özel çalışmadır.
Açıklama :

2 günlük (1 gece konaklamalı) özel yol çalışmasından oluşmaktadır. Hali hazırda var olan ileri sürüş becerilerini, daha da üst seviyelere çıkarmak isteyen tecrübeli sürücüler için oluşturulmuştur. 2 katılımcı ile yapılmaktadır.

Çalışma parkuru 2 günlük 700 km. civarıdır. Gözlem araları en az 30 km.civarı tutulmaktadır. Çalışma boyunca limit noktası, gaz hassasiyeti, sollama, gözlem, planlama, fırsatları değerlendirme ve yol pozisyonları konularında hassaslaştırmaya yönelik çalışmalara ilave olarak, makina hakimiyetini geliştirme, frenleme ve viraj, vites değiştirme, ivmelenme ve gaz kontrolü, viraj giriş ve yatış noktaları gibi konularda katılımcıların güvenli bir şekilde gelişimleri ve kendi stillerini oluşturmaları konusunda  çalışılmaktadır.

Çalışma sonunda detaylı bir sürüş analiz raporu katılımcılara sunulmaktadır.

Bilgi ve kayıt için info@artmotoakademi.com mail atınız.

Süre :
2 Gün

Ön Yeterlilik :
Önceden ART Yol çalışmalarına katılmış olup, 24 ve ya altı puana sahip olmak.

Sertifika :
Özel 2. Seviye Katılım Sertifikası ve Derecelendirme (istenirse).

Gözlemci :
ART MotoAkademi İleri Sürüş Gözlemcileri

2016-12-12T12:49:58+00:00 Eylül 19th, 2016|Sürüş Çalışmaları|