//ART İleri Sürüş 1. Seviye Özel

ART İleri Sürüş 1. Seviye Özel

Son derece tecrübeli olup uzun senelerdir motosiklet kullanıyor olan ve hala çok sık motora binmeye devam eden, çok iyi sürüş becerilerine ve sistemli kullanıma sahip sürücüler ve ART Test’ten geçmeyi hedefleyen sürücüler için oluşturulmuş çok özel kurstur.

 

Açıklama :

3 günlük (2 gece konaklamalı) Özel Gözlemli Yol çalışmasından oluşmaktadır. Bire bir veya maksimum 2 katılımcı ile yapılmaktadır.

Hali hazırda var olan üst seviye sistemli sürüşlerine, RoadCraft  yaklaşımını en ince ve hassas detaylarıyla adapte etmek isteyen sürücüler için dizayn edilmiştir. Kurs parkuru 3 günlük  1.050 km. civarıdır. Gözlem araları en az 40-50 km. civarı tutulmaktadır.

Kurs boyunca çok üst seviye ileri sürüş becerileri ile beraber, her türlü trafik ortamında iyi ve iddialı bir şekilde güvenlikten kesinlikle ödün vermeden üst seviye fırsatları değerlendirme (progress), hız’ın doğru kullanımı ve çabukluk konuları işlenmektedir.

Bu konuda, iyi bir konsantrasyon yeteneği ile beraber hep alarmda olabilmek, iyi reaksiyonlara sahip zihinsel bir zindelik, üst seviye güvenilirlik ve üst seviye motosiklet hakimiyetine ihtiyaç vardır. Bu sebeple de sürücünün kendisini bu konularda, bir adım daha öteye taşıyabilmesi mutlak gereklidir.

Kurs sonunda çok detaylı bir sürüş analiz raporu katılımcıya/lara sunulmaktadır.

 

Bilgi ve kayıt için info@artmotoakademi.com mail atınız.

Süre :
3 Gün

Ön Yeterlilik :
RoADAR ve ya IAM üyesi olmak, 22 ve ya altı puana sahip olmak.

Sertifika :
Özel ART 1. Seviye Katılım Sertifikası

Eğitmen :
ART- Baş Sınavcısı (Uğur ERTEKİN)

2017-02-09T13:23:41+00:00 Eylül 19th, 2016|Sürüş Çalışmaları|